Stacje do ładowania samochodów elektrycznych w Polsce

Elektromobilność staje się faktem! Od dzisiaj możesz ładować swój samochód elektryczny zupełnie za darmo za pomocą prywatnej stacji do ładowania! 100% niezależności energetycznej jest w zasięgi Twojej ręki i portfela. Maksimum oszczędności, maksimum ekologii, maksimum zysku dla Ciebie i planety. Doradcy iSun znajdą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – FENOMEN NASZYCH CZASÓW

Wizja przyszłości sprzed kilku lat nareszcie się spełnia. W Polsce coraz więcej ludzi decyduje się na zakup samochodów elektrycznych oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. W stosunku do roku poprzedniego ilość paneli PV na domach Polaków wzrosła o niemal 45%! Ten wynik cieszy, ponieważ dzięki takim działaniom zmieniamy strukturę użytkowania energii w naszym kraju. Jeśli tego nie zrobimy, nie spełnimy norm unijnych i od przyszłego roku Polska będzie musiała płacić sankcje finansowe związane z przekroczeniem dopuszczalnego progu emisji szkodliwych substancji pochodzących ze spalania węgla. Starajmy się do tego nie dopuścić. 

Rozwój fotowoltaiki wpływa na nasze wybory. Samochody elektryczne zyskują coraz większą popularność m.in. z tego powodu. Ich ceny stają się bardziej przystępne, niekiedy są porównywalne z kwotą, którą trzeba zapłacić za auto z tradycyjnym napędem. Natomiast koszty ich utrzymania mogą być zdecydowanie niższe! 

Jak ładować samochód elektryczny? Posiadając instalację PV możemy uwzględnić zapotrzebowanie energetyczne dla domu włącznie z zapasem energii niezbędnym do naładowania samochodu. Dzięki temu możemy jeździć niemal zupełnie za darmo! Specjaliści iSun z branży fotowoltaicznej pomogą oszacować ilość paneli potrzebną do tego celu. Możesz sprawdzić opłacalność takiej inwestycji w kalkulatorze wyceny.

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE I FOTOWOLTAIKA – PRĄD PRZYSZŁOŚCI

Prywatna stacja do ładowania samochodów elektrycznych zachęca coraz więcej ludzi do jednorazowej inwestycji i czerpanie niekończących się korzyści z energii Słońca. Koszt ładowania takiego pojazdu może być równy 0 zł! Jeśli będziesz przygotowany do jego zakupu – tzn. będziesz wiedział mniej więcej, ile wyniesie planowany przebieg w ciągu roku oraz poznasz dokładne parametry baterii swojego sprzętu – nie zapłacisz dodatkowo ani złotówki.

Jest to oferta tym bardziej atrakcyjna, im większą szansę mamy na pozyskanie dotacji. W iSun zajmują się tym doradcy z ogromnym doświadczeniem, który udało się wyprowadzić na prostą niejeden trudny przypadek. Dofinansowanie fotowoltaiki może odbyć się dzięki programowi „Mój Prąd 4.0”, który jest poszerzeniem ostatniej jego edycji. O szczegóły możesz zapytać mailowo biuro@theenergy.pl lub pod numerem telefonu 616 101 999.

ZALETY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Oprócz oczywistych korzyści związanych z ekologicznym trybem życia, samochody elektryczne mogą zapewnić:

  • Wyższą wydajność (tradycyjne samochody tracą energię m.in. poprzez niepotrzebną w takim stopniu emisję ciepła)
  • Niski, stabilny koszt utrzymania – może wynosić nawet 0 zł!
  • Prostą obsługę
  • Cichą pracę
  • Prestiż 
  • Podwyższony komfort jazdy
  • Brak emisji spalin
  • Mniejsze ryzyko awarii (silniki elektryczne są nieskomplikowane w budowie oraz nie potrzebują dodatkowo wymiany świec czy olejów)

Zdarza się, że na zakup takiego samochodu możemy nawet otrzymać dotację! Doradcy iSun są zawsze na bieżąco w tym temacie. Zróbmy to razem, z miłości do środowiska!

Zobacz również

Fotowoltaika – gdzie montować? [porady, tipy, wskazówki]

Wybór odpowiedniego miejsca montażu paneli fotowoltaicznych jest bardzo ważny. Składa się na niego wiele czynników: m.in. wielkość i…

ZOBACZ WIĘCEJ

Dlaczego trzeba obliczyć zapotrzebowanie gospodarstwa na energię elektryczną? – fotowoltaika dla domu

Przed zakupem paneli słonecznych warto wiedzieć, ile prądu należy wygenerować w gospodarstwie, aby starczyło na jego podstawowe zapotrzebowanie.…

ZOBACZ WIĘCEJ

PV Master’s – ucz się pod okiem najlepszych!

Odnawialne źródła energii, a tym samym los naszej planety, leżą na sercu wielu ludziom chcącym podzielić się ze…

ZOBACZ WIĘCEJ